0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Олден традиционален персиски килим, 'рѓа златно небо сина, 8ft-6in 11ft-6in inreag

Олден традиционален персиски килим, 'рѓа златно небо сина, 8ft-6in 11ft-6in inreag

DEN 6271.84
Достапно.

Од стока

Дизајните на колекцијата „Алден“ се враќање на класиците во кои има временски почесни дизајни рачно плетени во ажурирани палети за да се координираат со денешните трендови на декор. Добро избалансираната мешавина на традиција и иновации во шема на секој килим ја надминува заедничката за да се фати убавината на исчезнатиот свет. Трендирање кон племенскиот чист волна куп на секое парче создава хармоничен спој на модерен стил и класичен дизајн. Топлите бои и блескавиот сјај додаваат на привлечноста на оваа колекција. Рачно плетена конструкција. Направено од волна. Идеално сместување во просторијата вклучува дневна соба, трпезарија, канцеларија, фоаје/влез, спална соба. Направено во Индија. Ние не препорачуваме да користите вакуумска лента за тепачки на килим; За мали излевања или дамки, користете топла вода и размачкана. Проверете ја етикетата за нега за какви било дополнителни упатства.

За производот

Купувачите избираат и