0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Кросли Антологија Винил Рекордер Со Звучници-Аудио Грамофони

Кросли Антологија Винил Рекордер Со Звучници-Аудио Грамофони

DEN 2.33
Достапно.

Од стока

Антологијата Рекордер Е само извадок од импресивната колекција на рекордни играчи На Кросли Мебел. Мебелот кросли го зеде својот најпопуларен грамофон за куфери, Крстосувачот и му даде поголем отпечаток со поголеми вградени звучници и надградени компоненти за подобро искуство со слушање винил. Оваа грамофонска плоча со три брзини свири 33 1/3, 45 и 78 вртежи во МИНУТА винил плочи и вклучува вграден 45 адаптер за лесно преминување од албуми со мала дупка во синглови со големи дупки/45-ти. за да помогне во подобрувањето на квалитетот на звукот, тонармот е опремен со кертриџ со подвижен магнет и функционална противтежа. Други карактеристики вклучуваат копче за прилагодување на висината, ИЗЛЕЗ RCA за да можете да се поврзете со надворешни звучници и приемник Bluetooth за да можете да ја пренесувате вашата дигитална музика на вашиот телефон преку звучниците На Антологијата. Кога станува збор за преносни грамофони, Антологијата може да биде најдоброто дело на Мебелот Кросли досега. 3-Брзински Грамофон (33 1/3, 45 и 78 ВРТЕЖИ во МИНУТА). Вграден Bluetooth Приемник. Вградени Стерео Звучници со Целосен Опсег. Прилагодлива Контрола На Теренот. Aux Влез. Слушалки Џек. Вграден 45 Адаптер. Блутут Надвор. RCA Излез. 3-Брзински Грамофон (33 1/3, 45 и 78 ВРТЕЖИ во МИНУТА). Знак Лост.

За производот

Купувачите избираат и