0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Беше пакет со разновидни крекери со рамен леб, рузмарин и морска сол и сусам и морска сол 6. унца

Беше пакет со разновидни крекери со рамен леб, рузмарин и морска сол и сусам и морска сол 6. унца

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

Внимателно избрани состојки : WASA Flatbreeds се создаваат со внимателно избрани состојки мешани Да го создадеме нашиот рустикален, автентичен раб и да ја испорачаме нашата карактеристична криза. Овој Flatbread е опција за грицкање без размачка за оние што следат здрав начин на живот. Wasa Thins Sesame & Sea Salt Flatbread е рерна печена за лесна, нежна трошка со посипување морска сол одозгора. WASA THINS SESAME & SEA SALT FLATBRAD : Содржи 60 калории, 2 G маснотии, 0g заситени маснотии и 0g транс маснотии и 0mg холестерол, како и 8g цели зрна и 2 G диетални влакна на 1 парче служење . Васа Тинс Розмари и Морска сол со сол : Содржи 60 калории, 1,5g маснотии, 0 G заситени маснотии и 0g транс маснотии и 0mg холестерол, како и 9 g цели зрна и 2 G диетални влакна на 1 парче служење . Wasa прави вкусни крцкави и лебди додека изработува нови производи, истражува нови вкусови и секогаш ги разгледува нашите основни вредности од 1919 година.

За производот

Купувачите избираат и