0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Турнир Машки кратки ракави за кратки ракави, мини бар, голф, голф Поло

Турнир Машки кратки ракави за кратки ракави, мини бар, голф, голф Поло

DEN 287.84
Достапно.

Од стока

Додадете го овој маж со кратки ракави мини бар лента за изведба на голф Поло во вашата гардероба за голф. Изработена со мека полиестерска ткаенина, овој голф Поло има мини -лента за ленти и плоча за предни копчиња. Завршувањето на ова парче е логото на турнирот на левиот ракав. Овој поло е достапен во различни бои. Признаена за својот регален потпис, колекцијата на турнири ја доловува истата изработка, детали и безвременска привлечност што ги натера своите клубови во американски класик дизајниран за човекот кој води активен животен стил и се стреми да остави впечаток на и надвор од голфот Курс, Tourney користи технички ткаенини за да испорача чиста и разноврсна колекција на голф поло, шорцеви, панталони и техничка надворешна облека. Додека легендите самостојно, Мек Грегор создаде турнири клубови за голфери кои поседуваат страсна и немилосрдна потрага по усовршување на нивните игри. Од победниците на специјалност до шампионите во земјата, Турнир направи име за себе за време на Златната ера на голф. Додека се вкоренети во овие богати традиции, но сепак се движеа за потребите на денешницата, ја воведуваме колекцијата на турнири. Плакета на предните копчиња. Мини ленти за шипки. Лого на тонски турнири со потпис на левиот ракав. Копче за лого на турнири. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, не користете омекнувачи, суво суво ниско, ладно железо.

За производот

Купувачите избираат и