0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Монтереј Клуб Машки Про Мрежа Текстура Солидна Голф Поло Кошула #3633

Монтереј Клуб Машки Про Мрежа Текстура Солидна Голф Поло Кошула 3633

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Монтереј Клуб Машки Про Мрежа Текстура Солидна Голф Поло Кошула #3633 Материјал : 100% Полиестер. Дизајн на кратки ракави. 3-копче плакета со само-ткаенина јака. Изработката на мрежеста текстура создава суптилен изглед и завршница. Изработката на истегнување на перформансите овозможува целосен опсег на движења. Нашата ткаенина Што ја отстранува влагата со Сув Замав Со потпис ве одржува суви и удобни. Странични отвори за полите за лесно движење. Редовно вклопување со права силуета. Машка Про Мрежа Текстура Солидна Голф Поло Маица Од Монтереј Клуб.

За производот

Купувачите избираат и