0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Колман ЧИЛЕР 5кт Пренослив Тврд Ладилник, Океан Сино

Колман ЧИЛЕР 5кт Пренослив Тврд Ладилник, Океан Сино

DEN 944.00
Достапно.

Од стока

Запознајте Ги Ладилниците Од Серијата Chiller ® дизајнирани да бидат лесни за носење со вас во секоја авантура. Колман Чилер 5qt Пренослив Тврд Ладилник, Ocean Blue има Temblock_ изолација што ги одржува пијалоците ладни за што и да донесе денот. Без разлика дали носите ручек на работа или ја собирате екипажот настрана, рачката за кауција со голем зафат го прави ладилникот лесен за носење со едната рака. Плус, чистењето е брзо и лесно поради мазната површина на врвот EZ-Clean. Temblock_ изолација држи пијалоци мраз ладно. Рачката за кауција со голем зафат го прави ладилникот лесен за носење со едната рака. Ез-помазната површина на врвот За Чистење лесно се чисти. Држи до 3 лименки со 2 килограми. од мраз. Големина на ладилникот : 4.72 "х 12.6 " х 7.48".

За производот

Купувачите избираат и