0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Центрични Делови Кочница Хидраулични Црево П Н: 150. Одговара изберете: 1985-НИСАН МАКСИМА, ДАТСУН МАКСИМА

Центрични Делови Кочница Хидраулични Црево П Н: 150. Одговара изберете: 1985-НИСАН МАКСИМА, ДАТСУН МАКСИМА

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Ги Исполни Или Надмине Спецификациите НА ОЕМ За Долготрајна Услуга И Дизајнирано Да Биде Директна Замена На Оригиналното Црево За Лесно Замена На Проблеми Локација : Задни Центрични Делови 150.42317 Црево За Сопирачките Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1985-1988 НИСАН МАКСИМА 1984 ДАТСУН МАКСИМА и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и