0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сонце Кочница Хидраулични Црево

Сонце Кочница Хидраулични Црево

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Хидраулично Црево За сопирачките Секое црево На сопирачката е прецизно дизајнирано за точно вклопување и вклучува држачи, држачи, обликувани пластични штитници, жичани штипки и заштитни ракави, како што е потребно за да се осигура дека сите делови што се носат се вратени во првобитната состојба. Цревата за сопирачките ги исполнуваат Или надминуваат ТОЧКИТЕ, Федералните Стандарди за Безбедност на Возилата (FMVSS 106) и СТАНДАРДИТЕ SAE J1401. Сите цевки се произведени од висококвалитетен челик и галванизирани со цинк слој кој обезбедува супериорна отпорност на корозија и ' рѓа против елементи како што се висока влажност, сол на патот, вода и нечистотија. Секое црево на сопирачката е подложено на тест за обезбедување квалитет под висок притисок пред да ја напуштите фабриката, обезбедувајќи непроблематична инсталација и работа на вашето ново црево. Цревата за сопирачките со фитинзи за крај на бенџо вклучуваат нови бакарни подлошки за да се обезбеди правилно запечатување.

За производот

Купувачите избираат и