0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Центрични Делови 150. Кочница Црево

Центрични Делови 150. Кочница Црево

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

ЦЕНТРИЧНОТО ЦРЕВО за СОПИРАЧКИТЕ користи Произведено Според Највисоките Стандарди За Квалитет За Да Ги Исполни Или Надмине Спецификациите НА ОЕМ За Долготрајна Услуга И Дизајнирано Да Биде Директна Замена На Оригиналното Црево За Лесно Замена На Проблеми Локација : Предно Центрично Црево За Сопирачките, #150-45015 Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 1986-1991 MAZDA RX7 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и