0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сончево Здравје Фитнес Повеќекратна Употреба Прилагодлива Клупа За Пад На Рамен Наклон

Сончево Здравје Фитнес Повеќекратна Употреба Прилагодлива Клупа За Пад На Рамен Наклон

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Ги зајакнува стомачните, коси, глутевите и мускулите на тетивата. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Рак И Репродуктивна Штета -���������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������www. Сончево Здравје И Фитнес СФ-БХ6506 Рамна/Наклон / Клупа За Опаѓање : мултифункционална клупа идеална за вежби за стомачни, долниот дел на грбот и горниот дел од телото.

За производот

Купувачите избираат и