0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Висина Прилагодливи Седат Да Стојат Десктоп Столб, Во Црно

Висина Прилагодливи Седат Да Стојат Десктоп Столб, Во Црно

DEN 2079.84
Достапно.

Од стока

Платформата за подигнување со фиока за тастатура има 15 различни прилагодувања на висината кои се движат од 5,9" до 19,7". И 5100 карактеристики не се ограничени на механика - тоа е исто така спорт чист и модерен изглед, доволно 23" х 35" врвот, стабилна рамка и закосен раб што додава софистицираност. Лесен за употреба механизам за лопатка со една рака гарантира дека никогаш ненамерно нема да повредите рака или прст додека ја менувате висината. Лесен за употреба механизам за прилагодување спречува случајна повреда при движење. 5100 држи до 35 фунти. Овој модел ги исполнува или надминува индустриските стандарди за безбедност и издржливост и е поддржан од нашата 10-Годишна Ограничена Гаранција. Удобен слот безбедно држи таблет или паметен телефон под прав агол. Конверторот е 5,9 " кога целосно се распадна и се искачува на вкупна висина од 19,7" - сите по истата линија на гравитациониот центар за да не мора да правите дополнителни прилагодувања. Конструиран со помош НА завиткан ПВЦ ОД 3 ММ и процес на намалување на топлината за супериорна и издржлива врска. Интегрираната фиока за тастатура ви овозможува удобно пишување, а слотот го држи вашиот таблет или паметен телефон безбедно и под прав агол. Елегантен модерен дизајн со закосени рабови. 15 различни прилагодувања на висината и мазен механизам за пружина на гас обезбедуваат прилагодена работна површина и нудат поширок опсег на висина за да се приспособат на сите типови на тело. Лесно претворете ја постојната работна површина во стоечко биро за physicalономски и физички придобивки.

За производот

Купувачите избираат и