0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нарачајте сега за матура, персонализиран славен дами, традиционално срцев камен на срцето со CZ Accents Class Ring

Нарачајте сега за матура, персонализиран славен дами, традиционално срцев камен на срцето со CZ Accents Class Ring

DEN 8048.00
Достапно.

Од стока

Пумпајте ја нејзината прослава на крајот на училиштето со овој заслепувачки прстен од класа на родилки! Прекрасно шик, овој дизајн го прикажува центарот на родилството во форма на срце што можете да го персонализирате со име на училиште во околниот простор. Карактеристики на кубни цирконија акценти од двете страни на горниот центар со простор за име и дипломирана година. Направете го овој извонреден меморандум комплетен со порака за loveубов, полно име или кој било посакуван текст во групата. Вашиот вредно постар или неодамнешен степен е сигурен дека го сака овој прекрасен дизајн! Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. Родиум позлатена. Врвни мерки 12.3мм x 11,3мм; Бендот се стеснува на 2,8 мм во грбот. Во облик на срцев во форма на раѓање мерки од 5,5 мм х 5мм. Вклучува 4 кубни акценти на цирконија кои мерат по 1,25 мм. Персонализирајте со посебна порака до 18 карактери во групата.

За производот

Купувачите избираат и