0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Форуми За Складирање На Храна, Гал, 1. мил, 10.5 11

Форуми За Складирање На Храна, Гал, 1. мил, 10.5 11

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Чувајте ја храната безбедна со цврсти, безбедни кеси за складирање храна на Форуми. Зиплок заптивки цврсто, но сепак е лесно да се отвори. Високо видлива, бела, етикета за пишување за датум и содржина овозможува лесна идентификација за замрзнување и складирање. Посебна кутија за диспензерот ви помага да одржувате чист и организиран работен простор и брзо да земете торба додека подготвувате храна и чистите. Изберете удобни, издржливи кеси за складирање храна кои обезбедуваат супериорни перформанси и вредност. Апликација : Складирање Храна; Опсег На Капацитет (Волумен) [Макс] : 1 гал; Затворање : Заптивка На Патент; Семејство На Бои : Јасно; Боја(И) : Јасно; Висина : 11"; Материјал(И) : Линеарен Полиетилен со Мала Густина (ЛЛДПЕ); Количина : 250/Кутија; Дебелина : 1,75 мил; Ширина : 10,5" Стандарди За Усогласеност : Усогласеност СО ФДА. Пост-Потрошувачите Рециклирани Содржина Проценти : 0%. Рециклирана Содржина Пред Потрошувачите Проценти : 0%. Безбедно затворање со патент. Лесно-отворете и затворете. Етикета за пишување. Практична кутија за диспензерот. Супериорни перформанси и вредност.

За производот

Купувачите избираат и