0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
63 90 0.45 Природен Полипропилен Област Килим

63 90 0.45 Природен Полипропилен Област Килим

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

8-Боја Инкорпорирани Тешка Категорија Извртени Топлина Олефин. Овој килим е комплетен состав На Боја, Стил, Разноврсност и Вредност. лиценцираните дизајни на уметнички дела специфични за декор го покажуваат вистинскиот богат автентичен изглед идеално дизајниран за екстремно украсување на теми. 63" х 90" х 0.45 " Природен Полипропилен Површина Килим.

За производот

Купувачите избираат и