0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Шепа Патрола Дете Момче Влечки

Шепа Патрола Дете Момче Влечки

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

На вашиот мал офицер ќе му се допадне удобноста На патролите На никелодеонската Шепа на момчето. Ставете ги нивните шепи во овој мек и кадифен текстилен горен дел кој се одликува со текстилна горна линија за дополнителна удобност. Шепа патрола апликација. Лесно лизгање-конструкција. Текстилна постава и влошка. Флексибилен синтетички среден ѓон и ѓон. Бт Шепа Патрола Папучи.

За производот

Купувачите избираат и