0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Рухуадгб Мода Голем Цвет Муслимански Жени Турбан Шапка Се Водат Хемо Капа Бандана Капа

Рухуадгб Мода Голем Цвет Муслимански Жени Турбан Шапка Се Водат Хемо Капа Бандана Капа

DEN 175.04
Достапно.

Од стока

Спецификации : оваа капа обезбедува целосна покриеност на главата, совршена за жени со опаѓање на косата поради рак, хемотерапија.Одликувајќи се со голем дизајн на цвеќе, ви донесе стилски изглед.Изработен од истегнување и мек материјал, многу удобен за носење. Тип : Турбан Хаткантити : 1 Pc Gender : Женскиматеријал : Полиестер Карактеристики : Голем Дизајн На Цвеќе, Удобен, Истегнување, Обем На Глава што Дише : 56cm-58cm/22.05 "- 22.83 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Вклучен пакет : 1 х Турбан Шапка оваа капа обезбедува целосна покриеност на главата, совршена за жени со опаѓање на косата поради рак, хемотерапија. Одликувајќи се со голем дизајн на цвеќе, ви донесе стилски изглед. Изработен од истегнување и мек материјал, многу удобен за носење. Одликувајќи се со голем дизајн на цвеќе, ви донесе стилски изглед. Рухуадгб Мода Голем Цвет Муслимански Жени Турбан Шапка Се Водат Хемо Капа Бандана Капа. Голем Цвет Дизајн, Удобен, Истегнување, Дише Турбан Шапка.

За производот

Купувачите избираат и