0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
1 8Стр 3 4Ч Внатрешно Обликување На Аголот

1 8Стр 3 4Ч Внатрешно Обликување На Аголот

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Круна калапи додава убава завршница на елегантни соби. За да го добиете овој изглед, едноставно ќе ангажирате професионалец за да ги дознаете и инсталирате сите комплицирани намалувања на митра. Ова ги направи трошоците за обликување на круната поскапи бидејќи овој метод може да биде трудоинтензивен. Не повеќе. Нашите обликувани внатрешни и надворешни агли ја прават инсталацијата ветре. Кажете им збогум на митрите со НАШИТЕ САМОСТОЈНИ агли и спојки. Инсталирајте калапи за круна за неколку минути, а не за денови. Убаво се совпаѓа со профилот на обликување. Инсталирајте круна без едно намалување на митра. Најдобар избор за инсталирање на обликување на круната. Може да се залепи или прикован. Фабрички подготвен и подготвен за вашата боја.

За производот

Купувачите избираат и