0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Xikers - Куќа на Трики: Како да се игра - Тркачки вер. - К-поп ЦД

Xikers - Куќа на Трики: Како да се игра - Тркачки вер. - К-поп ЦД

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Ексклузивно - Xikers - Куќа на Трики : Како да се игра (Tricky Ver) - K -Pop Cdxikers е 10 -члена, мулти -национална момчиња група која дебитираше под KQ Entertainment во 2022 година. Името на групата го комбинира координатот "x " и зборот „пешачи“, што ја одразува нивната желба да истражуваат нови музички територии. Ксикерите се познати по своите високо-енергетски настапи, привлечни мелодии и разновидни звучни звуци. Нивното деби во март 2023 година Мини-Албум, Дом на Трики : ingвонење на вратата, врв на #75 на табелата Билборд 200 и беше комерцијален успех во Јужна Кореја, достигнувајќи го #1 на табелата за албуми Гаон. , Фото -кутија, разгледница на срцето, диск пакет, подвижна фотографија, широк полароид, фото -картичка, упатство за магнетна монета, ексклузивна фото -картичка во САД (1 случајно од 9), ексклузивна фото -картичка (1 случајно од 9) xikers. Куќа на Трики : Како да се игра (незгодно вер). Ексклузивно. К-поп ЦД.

За производот

Купувачите избираат и