0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
И активна кошаркарска качулка за мажи и големи машки, до големина 2xl

И активна кошаркарска качулка за мажи и големи машки, до големина 2xl

DEN 448.00
Достапно.

Од стока

Без разлика дали сте дебитант што ја исфрла клупата или професионалец што ја усовршува својата игра од три поени, оваа и 1 руно худи ќе ве однесе на следното ниво. Фрли на нашата худи со долг ракав и веднаш ќе се чувствувате подготвени да се однесете од пракса до добрите. Изработено од меко и топло руно, оваа маичка е совршена за загревање или за игра на пикап на отворено. Комплетирајте со качулка наречена мрежа, и торбичка за кенгур со дополнителен џеб од патент над неа, оваа качулка е доволно разноврсна за да остане во чекор со вас на и надвор од теренот. Направено од 100% полиестерско руно. . Пулвер худи. . Мала мрежа за дупки во поставата на качулката. . Кенгур торбичка со дополнителен џеб за патент на врвот за да ја обезбедите вашата важна припадност како : клучеви, паричник, телефон. . Долги ракави. . Ребрести полите. . Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и