0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
FK221AA POS QWERTY USB Тастатура

FK221AA POS QWERTY USB Тастатура

DEN 3.33
Достапно.

Од стока

HP FK221 AA POS QWERTY USB Тастатура IP54 истури и отпорни на прашина клуч област. Целосно програмабилни сад 106-позиција клуч. USB 2.0 приклучок и игра. Подлога за допир со две копчиња на глувчето. 28 Релегендабилни Клучеви. КВЕРТИ Распоред.

За производот

Купувачите избираат и