0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Креативни КОНВЕРТИРАЧКИ СЛАМКИ, 7.75

Креативни КОНВЕРТИРАЧКИ СЛАМКИ, 7.75

DEN 223.52
Достапно.

Од стока

Облечете ги вашите пијалоци со Нашите Класични Сламки Од Хартија Со Розови Пруги! Секоја слама има светло розова лента На Бела позадина Со Димензии 7 75 " Вклучува 24 сламки По пакување Класични Розови И Бели Хартиени Сламки : Вклучува 24 сламки со пруги. Сламките се направени од хартија.

За производот

Купувачите избираат и