0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Универзална УНВ Длето Врвот Избрани Боја Биро Хајлајтери

Универзална УНВ Длето Врвот Избрани Боја Биро Хајлајтери

DEN 179.36
Достапно.

Од стока

Биро Хајлајтер. Боја(и) : Избрани; Тип На Врв : Длето; Асортиман : Флуоресцентна Сина;Флуоресцентна Зелена;Флуоресцентна Портокалова;Флуоресцентна Розова;Флуоресцентна Жолта боја. Глобален Тип На Производ : Хајлајтери-Боја На Стапчиња(И) : Асортиман Тип : Длет Асортиман : Флуоресцентна Сина; Флуоресцентна Зелена; Флуоресцентна Портокалова; Флуоресцентна Розова; Флуоресцентен Тип На Жолто Држење : Заострен Стисок : Нопокет Клип : Нопре-Потрошувач Рециклирана Содржина Проценти : 0% Пост-Потрошувач Рециклирана Содржина Проценти : 0% Вкупно Рециклирана Содржина Проценти : 0% добро Дизајнирани Хајлајтер Карактеристики Светли Бои И Широк Барел. Врвот на длето овозможува и широки и тесни линии. Вистински Универзални Канцелариски Производи?.

За производот

Купувачите избираат и