0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Горила 1. Нишка Стандард Маг Хром Лугнут П Н 73137Б

Горила 1. Нишка Стандард Маг Хром Лугнут П Н 73137Б

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Lugnut Standard mag12 mm x 1.50 Tread13/16 во Hex Head0. 750 Во Shank Closed End Steel Горила 12 mm x 1.50 Нишка Стандард Mag Chrome Lugnut 4 компјутер P/N 73137 B. Lugnut. Стандард Маг. 12 мм х 1.50 Нишка. 13/16 Во Шестоаголна Глава. 0.750 во Стебло. Затворен Крај. Челик. Хром. Во собата на 4.

За производот

Купувачите избираат и