0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
досили Црни Садови Нерѓосувачки Челик Лажица Комплетна Вечера Сет Челик Црна Прибор За Јадење Сет Sliverware Лажица Вилушка Нож Колекции

досили Црни Садови Нерѓосувачки Челик Лажица Комплетна Вечера Сет Челик Црна Прибор За Јадење Сет Sliverware Лажица Вилушка

DEN 319.84
Достапно.

Од стока

5 Бои Прибор За Јадење Сетпроизводи Опис : 1.Ве молиме нарачајте ја потребната количина, купете повеќе зачувај повеќе2.Вкупно 16 парчиња комплет, вклучувајќи 4 Ножеви + 4 Лажици + 4 Вилушки + 4 Лажици Чај . 24 парчиња комплет, вклучувајќи 6 Ножеви + 6 Лажици + 6 Вилушки + 6 Лажици Чај.3.Предност : Добра Површина За Полирање На Огледала Арт4.Должината на комплетот за рамни садови е на фотографијата подолу за ваша референца. досили Црн Прибор За Јадење Нерѓосувачки Челик Лажица 24/16 Парчиња Комплетен Сет За Вечера Челик Црн Прибор За Јадење Сет Сливервер Лажица Вилушка Нож Колекции.

За производот

Купувачите избираат и