0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Permont Emerald Cut Clear Quartz and Crystal Ring Ring во 18K розово злато преклопување

Permont Emerald Cut Clear Quartz and Crystal Ring Ring во 18K розово злато преклопување

DEN 0.33
Достапно.

Од стока

Поканете во стил со овој зачудувачки прстен за изјава, фалејќи се на Центарот за скапоцен камен на смарагд, опкружен со пенливи кристални акценти! Ова парче е завршено со High Shine 18 K Rose Gold Gold Gold за допир на брилијантност! Загарантирано да ја задржи својата оригинална боја и содржина. Парче накит од Пермонт се прават со висококвалитетни суровини, метал без иритација и е отпорен на вода. Купувајте со доверба денес! Загарантирано 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да ја вратите без никакви проблеми. Вешто произведено : Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршено за давање подароци, годишнина, роденден, ангажман, дипломирање, празник, ден-ден, ден на вinesубените, свадба. Направено со елегантен месинг од розово злато од 18 килограми и смарагд, чист кварцен скапоцен камен. Треперливи чисти кристални акценти за дополнителна искра. Firsенски прстени. Вкупно камења 29.

За производот

Купувачите избираат и