0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Перформанси на ерл 63010170ЕРЛ Црево За Гориво

Перформанси на ерл 63010170ЕРЛ Црево За Гориво

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Брзина-Флекс линија 3 Женски Вртливата Двата Краја Црево Големина 3 Должина 70 Во.; Нашите фабрички склопени црева се направени од истото заштитено црево од плетенка од НЕ ' рѓосувачки челик заштитено од екструдиран тефлонски, што е светски стандард на тркачката индустрија за флексибилни црева за сопирачки, спојки и инструменти. Цревата се собрани со БРЗИНАТА На Ерл-ФЛЕКС стегање или занишани трајно инсталирани краеви на цревото. Секое црево е тестирано на притисок на 4.000 пси.; Екструдирани ТЕФЛОНСКИ. Стандард На Тркачката Индустрија. Поцврсто Чувство На Сопирачката. За Флексибилни Црева За Сопирачки И Спојки. За Цревата За Инструменти. Притисок Тестиран на 4000 ПСИ.

За производот

Купувачите избираат и