0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Moultrie камера бонбони моќен играчки елени привлечни W Cam Strap, блок од 3,25 lb

Moultrie камера бонбони моќен играчки елени привлечни W Cam Strap, блок од 3,25 lb

DEN 1055.84
Достапно.

Од стока

Кенди за камера на Мултрие е специјално дизајнирана за привлекување, држење и позиционирање на еленот за таа совршена фотографија со камера за игра. Користејќи го нашиот дизајн на Ca MStrap, можете да ја разгалите или обесувате бонбоните на камерата точно на ниво со вашата камера. Ова овозможува главата на тој трофеј да биде во центарот на вашата фотографија - и на горниот дел од вашата хит -листа. Оваа формула е направена со вистинско пченка што е елени копнеат, што го прави совршен привлечен да ги привлече до локациите на вашата камера. Овој производ е тестиран на терен и докажано дека обезбедува резултати. Посветете го стадото стадо на вашиот фидер или вашата камера за патеки кога ќе попрскате малку бонбони со камера. Кенди од камера Мултри е моќен привлечен елен. 3,25 фунти блок. Cam Strap дозволува повеќе опции за прицврстување. Направено со вистинско пченка. Специјалната формула ги носи елените и ги држи. Боја : Јасна.

За производот

Купувачите избираат и