0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Спектрални Бои Компатибилна Замена За ФОЛКСВАГЕН Р7Р Каиро Греј Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир

Спектрални Бои Компатибилна Замена За ФОЛКСВАГЕН Р7Р Каиро Греј Металик: оз. Основна Боја За Спреј За Допир

DEN 383.84
Достапно.

Од стока

Кодот во боја обично се наоѓа на налепницата ВИН На Возачката Врата Секогаш користете Промотор За Адхезија за пластични браници и огледала.Прајмерот е само за метални површини или за пополнување на длабоки гребнатини на пластика откако ќе се нанесе промотор за адхезија. Спектрални Бои е Регистриран Бренд На Спектрални Бои ДОО. Висококвалитетен Аеросол, Боја За Прскање На Допир. Лесно За Нанесување. Супер Издржлив Финиш. Вентилатор Шема Спреј Млазницата. Вклучена Е Дополнителна Млазница. Вклучени Се Детални Упатства. Спреј/Боја Тест Картичка Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и