0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Меки Шила Комплет За Голф Со Повеќе Клучеви

Меки Шила Комплет За Голф Со Повеќе Клучеви

DEN 301.12
Достапно.

Од стока

Комплетот Со Повеќе Клучеви Со Меки Шила нуди И Мекиот Мевосек И Мекиот Клуч За Вметнување Со 2 Краци. Сега инсталирањето и менувањето на штипките никогаш не било полесно! 2 КЛУЧЕВИ; Вклучува Мевосек и Клуч за Вметнување со 2 Краци, така што имате се што ви треба за да направите ветре за менување на шипките. МЕВОСЕК; го олеснува отстранувањето дури и на најтврдокорните, истрошени шила. SOFTSPIKES; производителот На Spike Број 1 на турнеја. КОМПАТИБИЛЕН СО СИТЕ ШИЛА ЗА ГОЛФ; единствениот клуч што некогаш ќе ви треба. ЛЕСЕН за УПОТРЕБА; Инсталирањето И Менувањето На Штипките Никогаш не Било Полесно.

За производот

Купувачите избираат и