0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гаранимали Бебе И Мали Девојчиња Тексас Шорцеви, 3-Пакет, Големини, 12М-5Т

Гаранимали Бебе И Мали Девојчиња Тексас Шорцеви, 3-Пакет, Големини, 12М-5Т

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Добијте тројно стил и удобност во овој 3-Пакет Гаранции Тексас Шорцеви. Стилизирајте го вашето мало девојче со леснотија при лесно перење, средно перење или шорцеви со жан-боја за да ја комплетирате нејзината облека. Комплетот од 3 Парчиња вклучува : 1 лесни тексас шорцеви за перење, 1 средни тексас шорцеви и 1 тексас шорцеви за боја на вратоврска. Стил на повлекување. Затворање на копчето Snap. Излитена облога. Појас јамки. Двојни предни џебови; двојни задни џебови. Вратоврска - Боја : 98% Памук/2% Спандекс; Тексас : 74% Памук/25% Полиестер/1% Спандекс. Машина за перење. Увезени. Жан Шорцеви за бебиња и Мали Девојчиња.

За производот

Купувачите избираат и