0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Сензор за подлога на подлогата на сопирачката на сопирачката на сопирачката на плочата

Сензор за подлога на подлогата на сопирачката на сопирачката на сопирачката на плочата

DEN 1562.56
Достапно.

Од стока

Оригинален сензор за подлога на сопирачката - Механички сензор за индикатор за абење - клипови на подлогата на сопирачката Оригинална плоча за абење на подлогата на сопирачката е оригинален дел, во кутијата на производителот на автомобили, како што се продава од новиот дилер на автомобили. Карактеристики и придобивки : Точна замена со OE фитинзи и хардвер многу издржлив и отпорен на температурите, оригиналниот сензор за подлога на подлогата на сопирачката за абење.

За производот

Купувачите избираат и