0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Нулум Нова Племенски медалјонски тркач килим, 2 '6 8', 'рѓа

Нулум Нова Племенски медалјонски тркач килим, 2 '6 8', 'рѓа

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Машински изработени во Турција од полипропилен, меко, но сепак издржливо влакно кое е отпорно на дамка. Овој килим има акцент раб на двата краја. Инспирирани од глобалните трендови со племенска вибрација. Нулум Нова Племенски медалјски област килим. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полипропилен. Поддршка : Лизгајте памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, трпезарија, дневна соба, ходник, кујна. Вклучува Фринге.

За производот

Купувачите избираат и