0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Штала Петел 24 Ниво и 14 Валанс Кујна Прозорец Завеса Во Собата

Штала Петел 24 Ниво и 14 Валанс Кујна Прозорец Завеса Во Собата

DEN 173.44
Достапно.

Од стока

Штала Петел 24" Ниво и 14" Валанс Кујна Прозорец Завеса Во Собата Додадете малку шарм на земјата Во вашата кујна или трпезарија со Овој Штала петел проверени шема прозорец третман. Полиестерските нивоа и валансите со средна тежина имаат Шема За Проверка Со Детали За Корен Од Штала Вклучува : 14" Х 58" скроен валанс и 24" пар завеси од ниво. Бои : Морнарица, Бордо, Црна, Тегет. Шема : Проверете Ја Шемата Со Детали За Петел Од Штала. Материјал : 100% полиестер. Завеса стил : Валанс И Ниво Во собата. Изградба : 1.5" Џеб Прачка. Машина за перење ладна вода, нежен циклус, без белило, линија сува. Топло Железо доколку е потребно. 24" Ниво : 2x - 24" H x 29" W секој - 58 " ширина вкупно. Валанс : 1х-14 "Х х 58" В.

За производот

Купувачите избираат и