0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Експерт градинар со тешка цинк прилагодлива на млазницата за црева

Експерт градинар со тешка цинк прилагодлива на млазницата за црева

DEN 2.67
Достапно.

Од стока

Експертската млазница за градинар Supershot® е совршена за секој што бара висококвалитетна, повеќенаменска и лесна за употреба млазница за наводнување! Суперхот испорачува вода со прилагодливи обрасци на спреј од авион на поени до моќен спреј. Суперхот е ергономски дизајниран за удобно ракување, лесна употреба и за поврзување на крајот на кое било стандардно црево за градина. Прилагодливите модели на спреј ќе обезбедат голем број на решенија за наводнување, од прскање на тревникот или градината до чистење на вашиот автомобил! Оваа млазница обезбедува зголемена контрола на протокот со лесен за пристап до активирањето на палецот. Со извртување на главата на млазницата, можете да го прилагодите и промените спрејот. Суперхот има поголем притисок на водата со помала тежина, обезбедувајќи крајно искуство за наводнување! Експертски градинар Supershot® прилагодливи обрасци од атмосфера од моќен спреј. Вклучена/исклучена контрола на палецот без промена на шемата. Тешка конструкција на цинк за дополнителна сила и издржливост. Наменето да се поврзе на крајот на кое било стандардно црево за градина. Ергономски дизајниран за едноставно ракување и леснотија на употреба. Зголемен притисок на вода со помала тежина. Идеално за чистење помеѓу која било пукнатина или пукнатина. Точна точност за оние тешко достапни места.

За производот

Купувачите избираат и