0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Црево за радијатор со обликувано радијатор

Црево за радијатор со обликувано радијатор

DEN 335.84
Достапно.

Од стока

Елапласт обликуван радијатор црево Елапласт производи за ладење на моторот на брендот се дизајнирани и произведени за да ги надминат спецификациите на оригиналната опрема (ОЕ) и се дизајнирани да работат во високо-строго опкружување на денешните системи за ладење со повисоки перформанси. Линијата Elaplast Line на цревата за ладење се дизајнирани да ги исполнат стандардите на OE и се подложени на ригорозни тестови за квалитет и перформанси. Карактеристики и придобивки : Сите внатрешни облоги на црево за ладење на вода се отпорни на електрохемиско пукање со голема јачина и отпорност на масло, кал, сол, остатоци од патот и отпорност на озон на дестилирана вода и вода етилен гликол мешавини отпорност на температури на воздухот до 125 C елапласт Обликувано црево на радијаторот.

За производот

Купувачите избираат и