0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Винк потекло Квебек -целосен еластичен карго -чистач на жени, црвена, црвена, редовна S

Винк потекло Квебек -целосен еластичен карго -чистач на жени, црвена, црвена, редовна S

DEN 396.32
Достапно.

Од стока

Очекувајте функционалност со женски, професионален поглед на голема вредност. Винк потекло од Квебек Пант е направен во мек материјал за мешавина од поли памук и во вистински стил на комунални услуги, има осум џебови и јамка за банџи за лична карта за погодност. Оваа модерна пантолона има комплетен еластичен опсег на половината, кој исто така може да се носи, превртено за стил и удобност. Идеално за групи, Квебек „Лејди“ Fit Pant е достапна во најразлични живописни бои за да го комплиментира стилот на секој. Целосна еластична лента за половината што може да се спушти. Две предни џебови, два карго џебови, вклучувајќи еден троен џеб на намигнување со скриен џеб за мобилни телефони. Потпис Ид на банџи јамка од десната страна на носителот. Намалување на багажникот. Мека мешавина од поли памук. ИНСЕАМ : 31.

За производот

Купувачите избираат и