0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Бакар Тон Нерѓосувачки Челик Мешање Сад во собата w Пластични Капаци

Бакар Тон Нерѓосувачки Челик Мешање Сад во собата w Пластични Капаци

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Овие чинии за мешање се направени од тежок нерѓосувачки челик со луксузен бакар и Пластика, надворешна боја и удобни ознаки за мерење долж страната на секој сад. Одличен разноврсен додаток на секоја кујна. Секој сад за мешање се удвојува како сад за складирање со лесно прицврстување на капакот. Заштедете на простор за складирање со вгнездување на садовите заедно пред складирање. КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1,5 QT / 3 QT / 5 QT Cookpro 951 3 Парче Бакарен Тон Нерѓосувачки Челик Сад За Мешање S. Доаѓа во комплет за 1,5 QT / 3 QT / 5 QT. Секоја чинија се удвојува како контејнер за складирање со лесни капаци за прицврстување. Со нивната добро дизајнирана форма, просторот за складирање може да се намали со гнездење на секој сад заедно пред складирање. Безбедна Машина За Миење Садови.

За производот

Купувачите избираат и