0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
R5B UOMO - машки чевли W BOA - Црно темно сива - Големина 46,5

R5B UOMO - машки чевли W BOA - Црно темно сива - Големина 46,5

DEN 608.00
Достапно.

Од стока

Единствената контрола на затворањето на Bo A IP1-A на R5 B е лесна, брза, безбедна, аеродинамична и удобна-и е надополнета со една лента за плови за едриличари. Ласерските перфорации во форма на дијаманти помагаат во управувањето со температурата и рефлексивната капа на потпетици нуди видливост на патот. Јаглерод засилена најлонска надворешна плоча е тврда за трансфер на електрична енергија и извајана за да помогне во аеродинамиката. R5 B UOMO тежи само 250g (големина 42,5). Докажаната поддржувачка и удобна Fi'zi : k велосипедизам со извајани кревети за нозе и потпетица за поддршка обезбедува најдобра врска со педалот.R5 B нуди внимателно изработена мешавина на удобност и мала тежина, вклопување, трансфер на електрична енергија и аеродинамична ефикасност.

За производот

Купувачите избираат и