0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Американска честитка Смешна роденденска картичка

Американска честитка Смешна роденденска картичка

DEN 1.33
Достапно.

Од стока

Направете го роденденот на вашата ќерка како посебна колку што е со картичка од американски честитки. Оваа роденденска картичка има златна фолија и сјајни акценти на пастелна позадина, со порака што ја прифаќа индивидуалноста и духот на вашата ќерка. Предна порака : Саси од раѓањето. Внатре во пораката : сакана секогаш и засекогаш. Среќен роденден на силна, жестока, неверојатна ќерка . забавна и значајна картичка за вашата ќерка на нејзиниот роденден. Загрејте го срцето на вашата ќерка со експресивна роденденска картичка! Совршено за мајка или тато да се сподели со ќерка, оваа роденденска картичка длабоко ја изразува целата loveубов и благодарност што ја заслужува!.

За производот

Купувачите избираат и