0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност „Дух брод II“ платно уметност од визија студио

Трговска марка ликовна уметност „Дух брод II“ платно уметност од визија студио

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

000 слики годишно. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години.000 слики годишно.Уметник : Vision Studio Subject : Сè уште начин на живот : Традиционално производство Тип : галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има брод илустриран во центарот на рамката. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери.

За производот

Купувачите избираат и