0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Мапи и знамиња на пистата Авенија и знамиња wallидни уметнички платно печати „мапи за светло“ мапи на светлината „Мапамунди“ - злато, бело

Мапи и знамиња на пистата Авенија и знамиња wallидни уметнички платно печати „мапи за светло“ мапи на светлината „Мапамунди“

DEN 1.67
Достапно.

Од стока

Mapamundi Musicale Light, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна златна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Ова уметничко дело има вертикална ориентација. Дизајн на мапи и знамиња со тема на светски мапи за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

За производот

Купувачите избираат и