0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Трговска марка ликовна уметност Doodle Wine Canvas Art by Ryan Fowler, Black Matte, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Doodle Wine Canvas Art by Ryan Fowler, Black Matte, црна рамка

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено уметничко парче, со метеж, има две кучиња што балансираат чаши за вино на носот. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

За производот

Купувачите избираат и