0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Ботаника Убавина Мендер Навлажнувачки Третман На Коса, оз

Ботаника Убавина Мендер Навлажнувачки Третман На Коса, оз

DEN 2.00
Достапно.

Од стока

Мендерот е вашиот нов најдобар и оди-на херој кога вашата коса треба сериозно отскокнување назад. Ова е уникатен третман збогатен со протеини кој се користи за обновување и ревитализација на оштетената и ослабена коса и е совршен за сите типови коса. Ќе ВИ се допадне оваа лесна и подготвена за употреба формула која ќе ја навлажнува, реконструира и поправа вашата коса за да го обнови телото. Подготвен да ја користи формулата. Одлично за оштетена коса. За сите типови коса.

За производот

Купувачите избираат и