0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
outfmvch поло маици за мажи мажи гроздобер чипка со качулка маица со долги ракави есенски цврсти секојдневни врвни дуксери за мажи

outfmvch поло маици за мажи мажи гроздобер чипка со качулка маица со долги ракави есенски цврсти секојдневни врвни дуксери за

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

02 "= = Должина : 70cm/27.09 "= = Рамо : 46cm/18. Менс Отворено Гроздобер Чипка Со Качулка Маица Со Долги Ракави Есенски Цврст Секојдневен Врв.23 "= = Должина : 68см/26.Големина : М = = Биста : 102см/40.50 "= = ракав : 62cm/24.35 " Менс Отворено Гроздобер Чипка До Маица Со Долги Ракави Со Долги Ракави Есенски Цврст Обичен Врвкарактеристики : } Материјал}изработен е од добри материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. Големина : L = = Биста : 107cm/42.●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД. Големина : XXL = = Биста : 117cm/46.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.90 "= = = Ракав : 63cm/24.

За производот

Купувачите избираат и