0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Симпатични Врвови За Жени Завиткајте Врвни Женски Основи Со Кратки Ракави Со Цврста Боја На Вратот На Екипажот Обична Маичка Со Врвна Маица Со Тенок Фит Блуза Летн?

Симпатични Врвови За Жени Завиткајте Врвни Женски Основи Со Кратки Ракави Со Цврста Боја На Вратот На Екипажот Обична Маичка

DEN 223.84
Достапно.

Од стока

: XXX-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 104-120cm/40. Уникатниот дизајн ве прави во центарот на вниманието во толпата и добива многу комплименти,ве прави да изгледате поинтелектуално.29"Length : 61cm/24.

За производот

Купувачите избираат и