0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Каролини Богатства LH9314DS Брисел Грифон Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси

Каролини Богатства LH9314DS Брисел Грифон Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси

DEN 479.84
Достапно.

Од стока

Каролини Богатства LH9314 DS1216 Брисел Грифон Црвени И Зелени Снегулки Празник Божиќ Ѕид Или Врата Виси Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични брисел грифон уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Овој Божиќен украсен Метален Принт. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Црвени Снегулки. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

За производот

Купувачите избираат и