0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Благородна Куќа Рајан Модерна Ткаенина Од Средината На Векот И Гумени Шипки Од Дрво, Комплет од 2, Беж

Благородна Куќа Рајан Модерна Ткаенина Од Средината На Векот И Гумени Шипки Од Дрво, Комплет од 2, Беж

DEN 3311.84
Достапно.

Од стока

Донесете безвременска атмосфера во вашата кујна или трпезарија со комплет шипки кои собираат љубов кон различни материјали. Од мазни седишта од ткаенина до рамка од органско дрво, нашите шипки нудат прекрасно природно чувство за вашиот дом додека обезбедуваат стабилна структура. Со рационализирани заострени нозе и длабока боја на орев, овие шипки се идеални за модерно поставување во средината на векот. Беспрекорно мешање во вашиот постоечки декор, овој комплет за шипки е совршен додаток на секој дом. Благородна Куќа Рајан Модерна Ткаенина Од Средината На Векот И Гумени Шипки Од Дрво, Комплет од 2, Беж : Вклучува : Две (2) Столчиња за Шипки. Материјал : Ткаенина. Состав На Ткаенина : 100% Полиестер. Материјал За Нозе : Гумено Дрво. Повеќе Опции За Боја. Нога Заврши : Орев. Потребно Е Собрание. Димензии : 23,00 инчи длабоко х 19,00 инчи широк х 42,37 инчи висок. Димензии на седиштето : 16,00 инчи длабок х 18,50 инчи широк х 30,50 инчи висок.

За производот

Купувачите избираат и