0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Атуро Патека Блејд А Т Сите Терени LT285 75R 126 123S Е Лесен Камион Гума

Атуро Патека Блејд А Т Сите Терени LT285 75R 126 123S Е Лесен Камион Гума

DEN 0.67
Достапно.

Од стока

Атуро Патека Блејд А/Т ЛТ285/75Р16 126/123С Еовервју Атуро Патека Сечилото А/Т гумата е наменета за употреба на лесни камиони и ТЕРЕНЦИ и им нуди на возачите подобра влечна сила и перформанси на и надвор од патот. Издржливото гумено соединение ја штити гумата од оштетување за подолг век на траење на шарата, а тешкиот труп На Сечилото На Патеката А/Т го зголемува носивоста. Големите блокови на рамената ги подобруваат перформансите на ракувањето, а длабоките шипки На Сечилото На Патеката А/Т го подобруваат држењето на калливи, влажни и снежни површини, додека широките жлебови ја канализираат водата од стапалото за да го намалат ризикот од хидропланирање на влажни патишта. Поддржан од ограничен производител од 50.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Заштитник на раб го штити тркалото од спречување. Направено со употреба На масло Без Јаглеводороди за да се минимизира влијанието врз животната средина. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Фрлачите на камења го подобруваат исфрлањето на остатоците за да го заштитат куќиштето. Големина : LT285/75 R16. Опсег На Оптоварување : Е. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и