0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Гудрид Ул Челик Појас УЛ 205 75Р Оптоварување Ц Слај Приколка Гума

Гудрид Ул Челик Појас УЛ 205 75Р Оптоварување Ц Слај Приколка Гума

DEN 1.00
Достапно.

Од стока

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.GOODRIDE ST100КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивкиефикасни перформанси за гориво подолготрајно траење на шарата подобрена контрола надградена издржливост на оптоварувањетопреглед GOODRIDE ST100 е терен за автопат цела сезона гума произведена за приколки. Оваа гума НЕ Е НАМЕНЕТА ДА СЕ МОНТИРА на ЛЕСНИ КАМИОНИ бидејќи е(повеќе..) Големина : 205 75Р14. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Автопат. Тип На Автомобил : Приколка. Опсег На Оптоварување : Ц (6 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

За производот

Купувачите избираат и