0 Написи

Написи(0)

0-Написи
Данок 0.00
Вкупно 0.00
Календарот на плоштадот на плоштадот на природата Охајо од кафеава боја

Календарот на плоштадот на плоштадот на природата Охајо од кафеава боја

DEN 271.84
Достапно.

Од стока

Прекрасната држава Бакије може да се пофали со шарени шуми, напредувачки мочуришта, плажи по езерото Ери и бројни зачувувања на природата. Прославете го природниот раскош на Охајо со овој зачудувачки календар на квадратни wallидови. Класичен квадратен формат. Ажуриран стил. Нашите квадратни 16-месечни календари за wallидови вклучуваат зачудувачки слики, па дури и појасни решетки и текст. Исполнета со изобилство на празници, мрежата на секој месец е доволно голема за дневни задачи и состаноци. Фотографија-Уживајте во зачудувачки, фотографии со целосна боја на секој месец. Издржлива конструкција-Квалитет и цврста хартија се спротивставува на виткање и крварење со мастило, а трајното врзување обезбедува долговечност во текот на целата година на овој календар на wallидот. Користете веднаш-16-месечен календар, започнувајќи со бонус ширење на последните четири месеци од претходната година. Големи, пространи блок на дневни часови - сите главни празници и фази на месечината наведени, со многу простор за пишување белешки и состаноци. Спецификации-16-месечно (распоред на две страници септември-декември 2021 година и јануари-декември 2022 година); 12 "x 24" (отворено); 28 страници. Browntrout-Friendly-произведен со одржливи материјали, вклучително и хартија овластен совет за управување со шумски управувачи и мастило од соја. Изобилни опции за подароци - Brown Trout има над 1.000 календари кои претставуваат омилени теми, теми и формати, за да се одржувате во организација.

За производот

Купувачите избираат и